PETLAS YENİ SEZONDA YİNE SAHALARDA

Ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil eden ve çağdaş uygarlık seviyesine çıkaran kuruluşlardan biri olan Petlas, Türk futbolunu desteklemeye devam ediyor. Petlas 2013 – 2014 sezonunda da bir önceki yıl olduğu gibi Türkiye Süper Ligi reklam çalışmalarıyla ülkemiz futboluna katkı sağlıyor.

 

Türkiye’nin yüzde yüz Türk sermayeli tek lastik şirketi Petlas’ın, Türk futboluna desteği yeni sezonda da artarak devam ediyor. Petlas 2013-2014 sezonunda, Süper Lig’in 15 takımıyla yapılan anlaşmayla yıl boyunca statlarda yer alan led ve rulopan reklam alanlarında aktif olarak yer alacak.

Sezon sonuna kadar devam edecek reklamlar vasıtasıyla kullanıcılarıyla kurduğu bağları da güçlendirmeyi  amaçlayan Petlas,  güçlü marka algısını destekleyen led ve rulopan çalışmalarıyla futbol dünyası ve seyircisi önünde, üst düzeyde temsil edilmiş oluyor.

Türkiye’den aldığı gücü, yine ülkemiz değerleri yolunda kullanmayı sürdürecek olan Petlas; bundan sonraki yıllarda da benzeri desteklerine devam edeceğini belirtiyor.