PETLAS, İSTANBUL’DA DA YOLDA OKUDUĞUNU LASTİĞE YAZIYOR

Türkiye’nin en büyük 133. sanayi kuruluşu Petlas, seri halinde planlanan reklam filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Serinin bu seferki ayağında ise İstanbul vardı. Petlas; reklam filminde, araç sahipleri ve kullanıcılara “her gün sizinle aynı yollardan geçiyor, ne istediğinizi ve hissettiğinizi çok iyi biliyoruz” mesajını vermeyi sürdürüyor

 

Mevcut durumla yetinmeyen, yenilikleri ve iyileştirme fırsatlarını yaratmak üzere değişimi gerçekleştiren Petlas’ın; daha önce Bolu, Zigana, Ankara’da çekilen ve “Yolda okuduğumuzu lastiğe yazıyoruz” sloganıyla sürdürdüğü reklam filmlerinin yenisi İstanbul’da çekildi ve yayınlandı.

Reklam filminde “İstanbul’da araba kullanmak iki kıtada bir ömrün geçtiğini bilmeyene zor gelir. Ama bizim için eve giden hiçbir yol zor değildir.” diyerek, tüketicisiyle aynı dili konuştuğunu, yollarda yaşadıkları zorluklarda da en büyük yardımcılarının Petlas olduğunu anlatmaya devam ediyor.

Hazırlıkları bir ay, çekimleri iki gün süren; hem prodüksiyon hem de post prodüksiyonunda kalabalık bir ekibin çalıştığı reklam filmi, medya planı dahilinde belirlenen televizyon kanallarında yayınlandı. Temanın İstanbul olduğu reklam filminde, arka planda Kız kulesi, Boğaziçi Köprüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi, Rumeli Hisarı Lokali, Kağıthane Tüneli, Galata Köprüsü, Akaretler Yokuşu, Dolmabahçe Beşiktaş arasındaki yollar mekan olarak kullanıldı.

Petlas’ın yüksek performans lastiği PT741’in kullanıldığı reklam filmi, gerek İstanbullular gerek Petlas kullanıcıları tarafından beğeniyle takip edildi.

Serinin yeni filminin teması olan İzmir çalışmaları ise hızla tamamlandı ve temmuz ayı içerisinde ekranlardaki yerini aldı.

PT741

Performans tutkunları için geliştirilen PT741, yüksek hız, güvenlik ve sürüş keyfini bir arada sunar.

Her otomobil segmenti için hızla gelişen teknoloji ile birlikte, estetik ve performans kıstaslarını da göz önünde bulundurarak üretilen PT741; küçük spor otomobillerden, lüks araçlara kadar geniş bir kullanım alanını hedefleyen bir ürün yelpazesinde sunulmuştur.

PT741, özel geliştirilmiş lastik profili ile hız tutkunları için yüksek süratte; kusursuz performans, mükemmel direksiyon hâkimiyeti ve denge sağlar. Eşsiz sırt karışımı ve estetik sırt desen tasarımı ile ıslak-kuru zeminde ve dönüşlerde maksimum tutunma ile güvenlikten prim vermeden yakıt tasarrufu ve uzun ömür sunar.