• 1. Kaza veya arıza anında, Araç Çekme Hizmeti yanınızda!
  • Yılda/6 ayda 3 kez ile sınırlı olmak kaydıyla aşağıda belirtilen hizmetleri organize ediyor ve ücretini Yetiş Petlas Yol Yardımı olarak biz karşılıyoruz. 
   Kaza veya arıza durumunda, aracınız hareket edemez halde ise Yetiş Petlas Yol Yardımı tarafından en yakın servise ücretsiz olarak çekilir. 
   Yakıt bitmesi durumunda, aracınız Yetiş Petlas Yol Yardımı tarafından, en yakın benzin istasyonuna ücretsiz olarak çekilir. 
   Aracın her iki lastiğinin patlaması ve/veya araçta stepne bulunmaması durumunda aracınız çekici ile en yakın servise ücretsiz olarak çekilir. 
   Aracınızın tek lastiğinin patlaması durumunda ise lastik değişim hizmeti Yetiş Petlas Yol Yardımı tarafından sağlanır.
  • 2. Aracınız yoldan çıktığında, Araç Kurtarma Hizmeti yanınızda!
  • Yetiş Petlas Yol Yardımı, kaza durumunda aracın yol dışına çıkarak veya şarampole yuvarlanarak, vinç ile kurtarılması gerektiği durumlarda; aracın kurtarılması için gerekli tüm organizasyonu yaparak, yılda/6 ayda azami 3 kez, olay başına 500 TL limit dahilinde aracın kurtarılmasını sağlar. Limiti aşacak kurtarma işlemlerinde tutar, önceden bildirilmek suretiyle araç sahibinden tahsil edilir.
  • 3. Tıbbi yardıma ihtiyaç olduğunda, Ambulans Hizmeti yanınızda!
  • Yetiş Petlas Yol Yardımı; kaza sonucunda araç içerisinde seyahat eden yaralanmış kişilerin, uygun donanımlı en yakın hastaneye veya tam teşekküllü bir sağlık kurumuna kara ambulansı ile yılda birkez ücretsiz nakillerini sağlar.
  • 4. Yolda kaldığınızda, Ulaşım ve Konaklama Hizmetleri yanınızda!
  • Yetiş Petlas Yol Yardımı; araç sahibinin ikamet ettiği il dışında gerçekleşen bir kaza veya arıza sonucunda, araç onarımının 48 saat içerisinde tamamlanamadığı durumlarda, ulaşım ve konaklama hizmetleri sağlar. 

   a) Konaklama Hizmeti: 
   Çekme veya kurtarma hizmetinin Yetiş Petlas Yol Yardımı tarafından verilmesinin ardından, arızalanan veya kaza yapan aracın 48 saat onarılamaz durumda olması şartı ile, arızalı araç sürücüsünün olayın meydana geldiği yerde konaklamayı tercih etmesi veya hava ve yol durumunun seyahat etmeye uygun olmaması halinde; Yetiş Petlas Yol Yardımı, araç sahibi ve araç içerisindeki yolcuların (sürücü ve azami 4 yolcu), arka arkaya maksimum 3 gece, üç veya dört yıldızlı bir otelde, oda-kahvaltı olacak şekilde konaklama organizasyonunu yapar ve konaklama masraflarını karşılar. 

   b) Ulaşım Hizmetleri: 
   Arızalanan veya kaza yapan aracın hareket edememe durumu 48 saati geçiyor ve konaklama hizmeti tercih edilmiyorsa, arızalı araç sürücüsüne ve araç içerisindeki yolculara (sürücü ve azami 4 yolcu), sürekli yaşadıkları ikametgâha ulaşmaları için, 500 km’nin altındaki mesafeler için tek yön otobüs bileti ya da 500 km’yi aşan mesafeler için tek yön uçak bileti temin edilir.
  • 5. Aracınız arızalandığında, Yedek Parça Gönderim Hizmeti yanınızda!
  • Kazaya uğramış veya bozulmuş aracın yeniden çalışır duruma getirilmesi için vazgeçilmesi mümkün olmayan yedek parçalar gerektiğinde, aracın çektirilmiş olduğu servisin bulunduğu yerde gerekli yedek parçaların sağlanamaması durumunda, aracın tamiri için gerekli olan yedek parçalar (10 kilograma kadar) yurtiçinden temin edilerek servise gönderilir. 

   Yedek parçaların satın alınması için gereken bedel, müşteri tarafından karşılanır.
  • 6. Her türlü gündelik ihtiyacınızda, Concierge ve Sosyal Yardım Hizmetleri yanınızda!
  • Bu bölümde yer alan hizmetlerden doğacak tüm masraflar, hizmeti talep eden müşterilerimiz tarafından ödenecektir. Yetiş Petlas Yol Yardımı, söz konusu hizmetler için gerekli bilgi ve organizasyonu sağlar. 

   a. Rezervasyon Hizmetleri *
   Tiyatro/Konser Rezervasyonu
   Otel/Restoran Rezervasyonu
   İç Ulaşım Rezervasyonu (Tren, Uçak, Otobüs, vb.)
   İndirimli Araç Kiralama (Rent a Car) Rezervasyonu
   Rehberlik ve İlgi Hizmetleri Rezervasyonu 

   * Rezervasyon için minimum 48 saat öncesinden müracaat edilmesi gerekmektedir. 

   b. Ulaştırma Hizmetleri *
   Acil İlaç Gönderimi
   Kurye Servisi
   Çiçek ve Hediye Ulaştırma
   Rezervasyonu Yapılmış Uçak/Tren Biletlerinin Ulaştırılması
   Kayıp ve Unutulmuş Evrakın Ulaştırılması 

   * Kurye ve hizmet bedelleri, talepte bulunan müşterilerimize aittir. 

   c. İdari Hizmetler
   Tercüman ve Simültane Tercüman Organizasyonu
   Tercüme Hizmeti
   Konferans Salonu Organizasyonu
   Mesajların İş Ortaklarına İletilmesi


   d. Danışmanlık Hizmetleri
   Kültürel Aktivitelerle İlgili Bilgi ve Danışmanlık
   Kültür ve Eğlence Merkezleri ile İlgili Bilgi ve Danışmanlık
   Kültürel Merkezler Hakkında Bilgilendirme
   Tiyatro Programları Hakkında Bilgilendirme
   Konser Salonu Programları Hakkında Bilgilendirme